Forum-GEBI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Fatherland/Otadzbina

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
kreten




Število prispevkov : 1
Join date : 22/11/2009

Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitimeNed Nov 22, 2009 1:14 am

Citiram :
Fatherland/Otadzbina BANER%20LUDILO

www.otadzbina.rs



Zanima me, če bojo v trgovini dostopne Fatherland polo majice?

Fatherland/Otadzbina Crvena%20rune%20velikaFatherland/Otadzbina Bela%20casual%20velikaFatherland/Otadzbina Crnocrvena%20casual%20velikaFatherland/Otadzbina CRNA%20CASUAL%20ZUTA%20VELIKA
Nazaj na vrh Go down
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 113

Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 11:37 am

Zaenkrait ne, ker jih nima tudi sam proizvajalec na zalogi. Ko bodo, jh bomo imeli tudi mi.
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
polda




Število prispevkov : 5
Join date : 03/11/2009

Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitimePet Nov 27, 2009 5:18 pm

kaj ti pomaga če jih boš mel ti če jih pol tak ne pošleš!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
kaktus

kaktus


Število prispevkov : 4
Join date : 29/10/2009

Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitimeNed Nov 29, 2009 10:41 pm

polda je napisal/a:
kaj ti pomaga če jih boš mel ti če jih pol tak ne pošleš!!!!!!

No no, malo potrpežljivosti pa mu lahko damo a ne?

Mislim da je človek sam in zalaga pol Ultras Slo scene z oblačili,in si nemore vsak mail zapomnit .

Sam sem naročil jakno in sem ga gnjavil da mi jo pošlje. Spomnit ga je treba.
Nazaj na vrh Go down
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 113

Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 4:46 pm

Včasih se tudi zgodi, da se kakšen artikle proda, še predno se ga lahko da iz zaloge na strani dol. Sploh zadnja dva meseca, ko sem bil brez računalnika.

No, danes sem prejel računalnik nazaj in upam, da bomo do konca tedna vse poštimali.

Še najbolje je, če se oglasite v naših prostorih. Tam zagotovo dobite vse takoj...
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
Sponsored content





Fatherland/Otadzbina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fatherland/Otadzbina   Fatherland/Otadzbina I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Fatherland/Otadzbina
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum-GEBI :: Blagovne znamke :: Fatherland-
Pojdi na: