Forum-GEBI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Predlog majice s panterjem

Go down 
+5
slovenec1992
Šparovc
WhiteWolf
Volk
dr.gebi
9 posters
AvtorSporočilo
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 113

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimePon Avg 31, 2009 8:53 pm

Že dolgo se igram z idejo, da bi naredil eno serijo belih majic, ki bi bile za vsak žep. Cena bi se gibala od 4,-, do 5,- Eur, majice bi bile Fruit of the Loom, tiskan pa bi bil manjši panter na prsih.

Zanima me še mnenje dragih obiskovalcev foruma okoli te teme.

Predlog majice s panterjem Novamajica
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
Volk

Volk


Število prispevkov : 2
Join date : 31/08/2009
Kraj : Kočevje

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 3:11 pm

Če sem iskren, se mi to ne zdi ravno pametna ideja. Panter je najsvetejši simbol slovenskega naroda. Lepo bi bilo, da bi ga poznali vsi. Vendar ga žal ne. Zato verjetno ti je prišla ta ideja na misel.

Vendar sam sem mnenja, da nima smisla tiskati in ga dajati na nekakovostne izdelke. Tako kot pri hrani. Posebno oznako naj bi dobili samo tisti slovenski izdelki, ki so kvalitetni.

Naj bojo majice s panterjem KVALITETNE, da se bo videlo, kaj je SLOVENSKA kvaliteta. Ne pa da bodo nositelji mislili, da je to prišlo iz Kitajske. Kot vedno, sem za kvaliteto in ne za kvantiteto.


Še sam bi dodal dva predloga. In sicer, da bi se dal tisti heraldično pravilen panter vesti čez celo majico. Pa tudi praporjev s takšnim panterjem se verjetno ne bi nihče branil.

lp
Nazaj na vrh Go down
http://www.sclavinia.org
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 4:08 pm

Delno se strinjam z Volkom.

Ker sem tudi jaz za kvaliteto in dam raje nekaj € več kot pa da kupim poceni in slabo kvalitetno, take majice bi ednino prišle upoštev za kakšne športne dejavnosti.
Nazaj na vrh Go down
Šparovc

Šparovc


Število prispevkov : 1
Join date : 31/08/2009
Age : 31
Kraj : kodeljevo

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 4:28 pm

Mislim da je majica nižje kvalitete še vseeno več kot zmerna če se proda za tako ceno, k ceni pa vrjetno pirpomore tudi tisk ki je (se mi zdi) 2 barven in manjši kot na origirnalnih majicah, če pa bi kdo rad boljšo majico in je bolše financiran,pa si jo naj kupi! Jaz mislim da bi se z temi cenejšimi majicami povečala prepoznavnost in kdorkoli bi si jo zaželel bi si jo lahko brez problema kupil.
Nazaj na vrh Go down
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 113

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 8:03 pm

OK.

Ne gre toliko za nekvalitetne majice, ker tudi sedaj tiskamo panterja na enake majice proizvajalca Fruit of the Loom, 160 gramske. Gre za to, da stane sama majica 1,50 Eura + DDV, tisk je pa tudi poceni, saj bi jih stiskal sam, kot tudi vse ostale svoje proizvode.
Recimo, da bi imel sam s tem stroškov okoli 2,50 Eur.

Torej bi jih lahko zagotovo prodajal v trgovini po 5,- Eur, naredil veliko akcijo, da bi panter malo zaživel nazaj. Tukaj ne gre toliko za profit, ali za majico slabe kvalitete. Bolj gre za širjenje tega simbola med mladimi, ki si podobne majice za 10, 14,- Eur nočejo, ali ne morejo privoščiti. V mislih sem imel tudi akcijo za 10 majic, pri čemer jih plačaš le 9. 9+1=10. Pa še brezplačna dostava ob takem naročilu...

Če pa želite resnično kvaliteto, pa lahko kupite majice Spanheim, ali kolekcije Slovenija. Le da gre pri teh dveh kolekcijah za pomanjkanje financ in se zadeve počasi premikajo.
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
slovenec1992




Število prispevkov : 4
Join date : 01/09/2009
Kraj : Lj

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 8:38 pm

meni se zdi ta ideja delno dobra vendar motiv karantanskega panterja je že tolikokrat natisnjen bil, kak knežji kamen pa se redkeje dobi tako da mogoče bi se bolj splačal natis knežjega kamna kot motiva in mogoče zraven kašnega priloženega napisa nvm: OD ZIBKE DO GROBA,NE GANE MOJA SE ZVESTOBA recimo?
Nazaj na vrh Go down
Žiga

Žiga


Število prispevkov : 5
Join date : 01/09/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 8:50 pm

slovenec1992 je napisal/a:
meni se zdi ta ideja delno dobra vendar motiv karantanskega panterja je že tolikokrat natisnjen bil, kak knežji kamen pa se redkeje dobi tako da mogoče bi se bolj splačal natis knežjega kamna kot motiva in mogoče zraven kašnega priloženega napisa nvm: OD ZIBKE DO GROBA,NE GANE MOJA SE ZVESTOBA recimo?
Tvoja ideja mi je pa zelo, zelo všeč !

Drugače pa jaz bi se strinjal z tem predlogom, verjamem da bi se prodalo dosti teh majic.
Nazaj na vrh Go down
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 8:55 pm

dr.Gebi je napisal/a:
OK.

Ne gre toliko za nekvalitetne majice, ker tudi sedaj tiskamo panterja na enake majice proizvajalca Fruit of the Loom, 160 gramske. Gre za to, da stane sama majica 1,50 Eura + DDV, tisk je pa tudi poceni, saj bi jih stiskal sam, kot tudi vse ostale svoje proizvode.
Recimo, da bi imel sam s tem stroškov okoli 2,50 Eur.

Torej bi jih lahko zagotovo prodajal v trgovini po 5,- Eur, naredil veliko akcijo, da bi panter malo zaživel nazaj. Tukaj ne gre toliko za profit, ali za majico slabe kvalitete. Bolj gre za širjenje tega simbola med mladimi, ki si podobne majice za 10, 14,- Eur nočejo, ali ne morejo privoščiti. V mislih sem imel tudi akcijo za 10 majic, pri čemer jih plačaš le 9. 9+1=10. Pa še brezplačna dostava ob takem naročilu...

Če pa želite resnično kvaliteto, pa lahko kupite majice Spanheim, ali kolekcije Slovenija. Le da gre pri teh dveh kolekcijah za pomanjkanje financ in se zadeve počasi premikajo.

Aha, verjetno bi bilo pa res dobro če bi jih natisnili, ker nekateri si res mogoče ne morejo privoščiti dražjih. Pa tudi kvaliteta ni neka zelo slaba, tako, da bi šle kar dobro v prodajo. Jaz podpiram, da se jih natisne in seveda jih bom tudi kupil ene par.
Pa Lp
Nazaj na vrh Go down
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 9:00 pm

slovenec1992 je napisal/a:
meni se zdi ta ideja delno dobra vendar motiv karantanskega panterja je že tolikokrat natisnjen bil, kak knežji kamen pa se redkeje dobi tako da mogoče bi se bolj splačal natis knežjega kamna kot motiva in mogoče zraven kašnega priloženega napisa nvm: OD ZIBKE DO GROBA,NE GANE MOJA SE ZVESTOBA recimo?

Zelo dobra ideja in res bi bilo dobro, da bi se v prihodnje na majice natisnilo: knježnji kamen, pa kakšen citat zraven!
Nazaj na vrh Go down
Wachter24

Wachter24


Število prispevkov : 6
Join date : 31/08/2009
Age : 38
Kraj : Rečica ob Savinji

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 8:43 pm

zelo dober predlog glede knežjega kamna pravtako ni na nobeni majici generala Maistra z napison "ZATRLI NISO SPEČIH, NEBODO NAS BEDEČIH" ko sem bil na druženju ob rojstnem dnevu sem se zelo razveseliv njegove majice zato fantje kar v akcijo s tiskom sem jih pripravljen odkupiti za 150€ in ce se bo trženje v Zgornji Savinski dolini odneslo sem pripravljen odkupiti še več
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/14Slovenec88
Žiga

Žiga


Število prispevkov : 5
Join date : 01/09/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 8:49 pm

Torej je kar dosti interesa glede teh majic z knežjim kamnom, zato upam Dr.Gebi da bo kaj z tega Smile

Kaj pa je sedaj z to idejo, podano na začetku? Bo kaj z tega?



Lp, Žiga
Nazaj na vrh Go down
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 113

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeSob Sep 12, 2009 9:27 am

Predlog majice s panterjem 1252740179
Moška različica


Predlog majice s panterjem 1252740256
Ženska različica
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
Žiga

Žiga


Število prispevkov : 5
Join date : 01/09/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeSob Sep 12, 2009 11:36 am

Nasledni teden naročim vsaj 5 komadov Smile

Pohvalno Gebi.
Nazaj na vrh Go down
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeSob Sep 12, 2009 1:03 pm

Odlično...
Jih bom v prihodnje nekaj naročil!
LP
Nazaj na vrh Go down
polda




Število prispevkov : 5
Join date : 03/11/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 6:22 pm

najbolša je bila ideja z majstrovim verzom pa da bi bla gor njegova slika!
folk bi pomoje to kupoval! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 6:59 pm

polda je napisal/a:
najbolša je bila ideja z majstrovim verzom pa da bi bla gor njegova slika!
folk bi pomoje to kupoval! Very Happy

Tukaj jo imajo drugače link
Nazaj na vrh Go down
sloskin




Število prispevkov : 2
Join date : 06/12/2009

Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitimeNed Dec 06, 2009 2:01 pm

Meni je majica defenitivno všeč! Cena je več kot odlična,kvaliteta ni slaba,tako da so majice oh in sploh odlične Gebi!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlog majice s panterjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlog majice s panterjem   Predlog majice s panterjem I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Predlog majice s panterjem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prazne majice Sol's
» Cenik tiska na majice
» Prazne majice Jerzees
» Prazne majice Fruit of the Loom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum-GEBI :: Blagovne znamke :: Slovenija-
Pojdi na: