Forum-GEBI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dr.Martnes bulerji

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

Dr.Martnes bulerji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dr.Martnes bulerji   Dr.Martnes bulerji I_icon_minitimeNed Avg 30, 2009 3:09 pm

Kakšne bulerje nosite in kakšni se vam zdijo?
Meni osebno so najbolše Dr. Martens, res so nekoliko dražje od ostalih znamk, vendar se splača dati malo več dnarja, ker je kvaliteta opazna, nosim pa črne,brez prešite kapce,železna kapca, 14 lukn.
Nazaj na vrh Go down
Wachter24

Wachter24


Število prispevkov : 6
Join date : 31/08/2009
Age : 38
Kraj : Rečica ob Savinji

Dr.Martnes bulerji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dr.Martnes bulerji   Dr.Martnes bulerji I_icon_minitimePon Avg 31, 2009 6:24 pm

se strinjam stabo imel sem že 3 vrste bularjev vendar Dr.Martnes me do sedaj niso razočarale ceprav tudi Josh so mi dolgo zdržale !
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/14Slovenec88
Pingvin88

Pingvin88


Število prispevkov : 1
Join date : 10/01/2010
Age : 27

Dr.Martnes bulerji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dr.Martnes bulerji   Dr.Martnes bulerji I_icon_minitimeNed Jan 10, 2010 8:44 pm

14gapy88 je napisal/a:
Kakšne bulerje nosite in kakšni se vam zdijo?
Meni osebno so najbolše Dr. Martens, res so nekoliko dražje od ostalih znamk, vendar se splača dati malo več dnarja, ker je kvaliteta opazna, nosim pa črne,brez prešite kapce,železna kapca, 14 lukn.
Dr. Martens so najboljši bulerji! Saj so izredno kvalitetni.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dr.Martnes bulerji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dr.Martnes bulerji   Dr.Martnes bulerji I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dr.Martnes bulerji
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum-GEBI :: Blagovne znamke :: Dr.Martens-
Pojdi na: