Forum-GEBI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 našitek s podobo kranjskega orla

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
slovenec1992




Število prispevkov : 4
Join date : 01/09/2009
Kraj : Lj

našitek s podobo kranjskega orla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: našitek s podobo kranjskega orla   našitek s podobo kranjskega orla I_icon_minitimePon Okt 19, 2009 9:18 pm

Ali se še kdo poleg mene zanima za našitke s podobo kranjskega orla ki so ga tudi kot domači simbol nosile slovenske anti-komunistične sile med vojno=Domobranci ter ali bi se ga bilo splačalo delati v okviru trgovine Dr.Gebi... Very Happy ?

Lp
Nazaj na vrh Go down
WhiteWolf

WhiteWolf


Število prispevkov : 22
Join date : 30/08/2009

našitek s podobo kranjskega orla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: našitek s podobo kranjskega orla   našitek s podobo kranjskega orla I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 12:47 am

Drugače imaš na Dr.gebi majico z vezenim kranjskim orlom:
našitek s podobo kranjskega orla 1237198467


Drugače če bi bilo možno kupiti-naročiti našitek, bi z veseljem kakšnega naročil.
lp
Nazaj na vrh Go down
slovenec1992




Število prispevkov : 4
Join date : 01/09/2009
Kraj : Lj

našitek s podobo kranjskega orla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: našitek s podobo kranjskega orla   našitek s podobo kranjskega orla I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 12:54 am

ja saj lepa majica samo rumena je meni čudna farba zato bi mi veliko bol našitek sam uztrezal samo da bi pa trgal al pa rezal iz majce pa res škoda Very Happy ..upam da bova še kašnga interesenta dobila da bi se res našitki dali dobiti cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





našitek s podobo kranjskega orla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: našitek s podobo kranjskega orla   našitek s podobo kranjskega orla I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
našitek s podobo kranjskega orla
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum-GEBI :: Blagovne znamke :: Slovenija-
Pojdi na: