Forum-GEBI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dostava naših artiklov na dom po Pošti

Go down 
+2
kaktus
dr.gebi
6 posters
AvtorSporočilo
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 112

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeNed Avg 30, 2009 8:38 am

Naročeno blago vam dostavimo s Pošto Slovenije. Stroške dostave krije kupec in se zaračunajo po veljavnem ceniku Pošte Slovenije. Za naročila nad 100,-€, pa stroške pošiljanja krijemo mi (velja samo na območju Slovenije). Po predhodnem dogovoru, lahko naročeno blago prevzamete tudi osebno na sedežu podjetja, ali odvisno od navedenega kraja dostave, blago sami dostavimo.

Blago vam dostavimo v roku 1-5 delovnih dni.Večina pošiljk je odpremljenih isti, ali naslednji delovni dan od oddaje naročila. V primeru, da naročenega artikla ni na zalogi, je rok dostave po dogovoru.
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
kaktus

kaktus


Število prispevkov : 4
Join date : 29/10/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimePet Okt 30, 2009 5:48 pm

jaz sem vedno dobil po 2-3 dneh..

Dobro artikle imata in vam želim še veliko uspehov pri prodaji.. Wink
Nazaj na vrh Go down
polda




Število prispevkov : 5
Join date : 03/11/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 6:05 pm

kaktus lepo tebi!

dr.gebi kaj bi mi lahko odgovoril prosim kdaj bodo preispeli izdelki ki sem jih naročil?

hvala za odg. Neutral
Nazaj na vrh Go down
kaktus

kaktus


Število prispevkov : 4
Join date : 29/10/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeTor Nov 03, 2009 6:30 pm

No... meni tudi zaj ne odgovori že 3 dni na emaile. Mogoče ima gužva kaj češ, sej bo =)
Nazaj na vrh Go down
polda




Število prispevkov : 5
Join date : 03/11/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 12:44 pm

ja bi reko ja samo jaz že čakam več kot pa dober mesec na artikle Sad
pa že kaki teden ne odp. nič!
upam da bo ker sploh več nevem ali bom dobil naročene artikle ali ne Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
kaktus

kaktus


Število prispevkov : 4
Join date : 29/10/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 3:57 pm

No meni je odpisal danes tako da dobim zamenjavo že ta teden ali pa v pondeljek/torek
Nazaj na vrh Go down
Green Hooligan




Število prispevkov : 2
Join date : 26/11/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeČet Nov 26, 2009 7:10 pm

lp
jah...ko sem jaz pred enim mesecom naročil jakno se jo dobil v treh dneh....sedaj sem pa naročil še eno jakno in bulerje pa že več k samo 3 čakam.....pa piše da je na zalogi
Nazaj na vrh Go down
dr.gebi
Admin
dr.gebi


Število prispevkov : 47
Join date : 29/08/2009
Age : 112

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 4:49 pm

Zadnja dva meseca smo imeli probleme z osnovnim računalnikom. Danes smo iz servisa prejeli računalnik nazaj in upam, da bo do konca tedna stvar funkcionirala, kot treba.

Brez zamere, vendar če ima kdo možnost, še najraje vidimo, da se v naših prostorih osebno oglasite in pomerite artikle.
Nazaj na vrh Go down
http://gebi.si
Green Hooligan




Število prispevkov : 2
Join date : 26/11/2009

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 7:57 pm

ali ste sedaj že odposlali??
Nazaj na vrh Go down
stuX




Število prispevkov : 1
Join date : 15/04/2010

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeČet Apr 15, 2010 9:16 am

Mene samo zanima če ste mi že odposlali jakno ki sem jo naročil pred dvema tednoma in mi je še do sedaj niste poslali.
Nazaj na vrh Go down
jesslo88




Število prispevkov : 1
Join date : 13/10/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana, Domžale,Kamnik

Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitimeSre Okt 13, 2010 4:51 pm

polda je napisal/a:
kaktus lepo tebi!

dr.gebi kaj bi mi lahko odgovoril prosim kdaj bodo preispeli izdelki ki sem jih naročil?

hvala za odg. Neutral
tudi jaz čakam da mi odpise:) namrec sem naročil bombarja http://www.rascal.de/rascal/jacken/shconol.jpg in bele neramnice naj bi jih u ptek dobil pa se gmaila nism dobu upam da kmalu odgovori Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dostava naših artiklov na dom po Pošti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dostava naših artiklov na dom po Pošti   Dostava naših artiklov na dom po Pošti I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dostava naših artiklov na dom po Pošti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum-GEBI :: O nas :: Dostava-
Pojdi na: